Спеціальні потреби

Сенатор Коттон: Трамп нагадав Путіну, хто програв у «холодній війні»


"Цим рішенням адміністрація Трампа нагадує Володимиру Путіну та його спільникам про те, що вони програли в ’холодній війні’ і ми не потерпимо залякування нашого друга – України".

З також заявою виступив сенатор-республіканець Том Коттон, коментуючи рішення адміністрації Трампа про схвалення ліцензій на продаж летальної зброї Україні.

Він також наголосив, що таке рішення становить зміну по відношенню до політики часів адміністрації президента Барака Обами.

"Це відхід від провальної політики часів Обами (і крок до того), щоб Росія сплатила ціну за свою агресію", - йдеться в його заяві.

Раніше, спостерігачі зауважували, що хоча офіційного ембарго на постачання зброї до України не існувало, фактично адміністрація Обами зайняла вичікувальну позицію з поставок потужної зброї, що багато хто розцінив як фактичне ембарго.

"Попередня адміністрація принципово вирішила не надсилати зброю, хоча говорячи формально – адміністрація не прийняла ніякого рішення. Так що ця позиція стала фактичним ембарго”, - наголошував колишній високопосадовець Пентагону Майкл Карпентер.

Дивіться також: У Техасі виробляють гранатомети для України

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG