Спеціальні потреби

Як НАСА освоює Марс


Як учені розкриватимуть таємниці Марса. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Як учені розкриватимуть таємниці Марса. Відео

НАСА оприлюднило нові технічні характеристики марсохода, який агентство збирається відправити на червону планету уже у 2020-му році. Окрім стандартних функцій, як фотографування, взятя проб ґрунту та їх аналіз, апарат вироблятиме кисень, записуватиме звуки і готуватиме місце для можливої висадки людини.

Команда професіоналів з усього світу працює над тим, щоб розширити горизонти людських знань про Всесвіт. Армен Туріан, інженер-механік вірменського походження з Лос-Анджелеса, працює в програмі НАСА «Марс 2020», що передбачає розробку нового марсохода, здатного самостійно приймати рішення.

"Запуск Місії заплановано у 2020 році. Зараз ми користуємося досконалішими приладами в порівнянні з тими, що ми мали раніше. Ця Місія відображає весь наш попередній досвід", - розповів інженер-механік Армен Туріан.

Вартість проекту «Марс-2020» – півтора мільярда доларів. Завдання Армена полягає у тестуванні кожної деталі майбутнього марсохода. Роботи багато, оскільки він складається з тисяч деталей.

"Є лише кілька людей, які можуть сказати, що працювали над машиною, яка досліджуватиме інший світ. Тому я дуже пишаюся тим, що я та інші вірмени беруть у цьому участь, що ми можемо зробити вагомий внесок проект, який має велике значення для всього світу", - додав Армен.

НАСА планує відправити новий апарат на Марс у 2020 році. Цей марсохід є нащадком «К’юріосіті», але з точнішими приладами.

"Ми будемо програмувати розклад марсохода щодня: коли йому починати та закінчувати роботу. Ці колеса і підвіска побудовані так, щоб можна було проїхати великі каміння і маневрувати в важкодоступних місцях. Найбільшою особливістю є те, що це реальна роботизована система з можливістю незалежного прийняття рішень", - пояснив інженер.

За даними супутників, деякі з водойм на планеті утворилися набагато пізніше, ніж вважалося раніше. Це є свідченням, що в якийсь момент на Марсі могло бути життя.

Армен вважає, що новий марсохід буде у стані подолати великі відстані, щоб допомогти вченим розкрити таємниці Червоної планети.

Дивіться також: Чи справді успіх Трампа в бізнесі робить його гідним кандидатом на президентське крісло? Відео

Чи справді успіх Трампа в бізнесі робить його гідним кандидатом на президентське крісло? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

XS
SM
MD
LG