Спеціальні потреби

У Непалі черговий землетрус – щонайменше 24 загиблих


Рух на вулиці в Катманду після землетрусу у вівторок

У вівторок вранці в Непалі стався сильний землетрус, в результаті якого загинуло щонайменше 24 людей. Це в додаток до нищівного землетрусу в країні понад два тижні тому. За повідомленням Національного центру з надзвичайних операцій, найновіший землетрус спричинив поранення приблизно 1000 людей.

Геологічна служба США заявила, що сила землетрусу сягала 7.3 бала, а його епіцентр був розташований за 80 кілометрів на схід від столиці країни Катманду.

Протягом години сталися додаткові поштовхи землі. Сила одного з них сягала 6.3 бала за шкалою Ріхтера.

Епіцентр землетрусу, що стався у вівторок, був розташований приблизно за 100 кілометрів від центру землетрусу, що стався 25 квітня, в результаті якого загинуло понад 8 тисяч людей і тисячі залишилися без даху над головою.

Уряд і агентства допомоги докладають зусиль, щоб забезпечити населення продовольством, водою і притулком. Спочатку ця операція переживала труднощі з огляду на додаткові поштовхи землі, несприятливу погоду і проблеми з доступом до віддалених населених районів цієї гімалайської країни. Пошуково-рятувальним операціям загрожує дощовий сезон.

XS
SM
MD
LG