Спеціальні потреби

Актуально

Нові правила в'їзду до США запрацюють з 8 листопада

Президент США Джо Байден підписав заяву про введення нових правил авіаподорожей до США. Правила передбачають запровадження вимоги вакцинації для подорожучих а також скасування обмежень на подорожі з більшості країн Європи а також з Китаю, Індії, Бразилії тощо.

"В інтересах Сполучених Штатів відійти від обмежень, запроваджених щодо окремих країн, що вводились раніше під час пандемії COVID-19 і ввести правила на основі вакцинацій, щоб безпечно відновити міжнародні авіаподорожі до Сполучених Штатів", - написав Байден в заяві.

Згідно з правилами, що будуть діяти починаючи з 8 листопада, іноземці, які хочуть в'їхати до Сполучених Штатів, перед посадкою на літак повинні будуть надати посвідку вакцинації від COVID-19.

Враховуватимуться щеплення зроблені вакцинами зареєстрованими США та Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Подорожуючі, які пройшли повну вакцинацію, повинні будуть також пред'явити негативні результати тесту на коронавірус. Тест має бути зроблено не раніше, ніж за три дні до посадки.

Ті, хто не пройшов вакцинацію і підпадає під виключення з правил, повинні бадать надати негативний результат тесту, зробленого за день до вильоту.

Дивіться також: Час-Тайм. Розслідування загибелі Галини Гатчінс – розповіді свідків

Час-Тайм. Розслідування загибелі Галини Гатчінс – розповіді свідків
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG