Спеціальні потреби

Зволікання Обами щодо Росії названо "найслабшим рішенням" за всі 8 років при владі


Ще санкції проти Росії? А чому б не почекати до 19-го січня

Зволікання Барака Обами із запровадженням санкцій щодо Росії у відповідь на її втручання у вибори у США є його найслабшим політичним рішенням за весь час перебування на чолі США. Таку думку у Twitter висловив відомий американський політичний експерт Ян Бреммер президент аналітичної компанії Eurasia Group.

"Те, що Обама готує санкції проти Росії за кібер атаки у ході виборів президента у США менше ніж за місяць до відходу з посади є його найслабшим політичним рішенням за 8 років", - відзначив Бреммер у Twitter.

"Ще санкції проти Росії? А чому б не почекати до 19-го січня (останній день перебування Обами на посаді президента США - прим. ГА)?", - твітував Бреммер.

Аналітик також відзначив, що останні заходи Барака Обами на чолі Білого дому мають хіба що символічне значення.

"Голосування у Радбезі ООН проти Ізраїлю, зустріч з прем'єром Японії у Перл-Гарбор, санкції проти Росії за хакерські атаки - останні дні Обами на посаді наповнені символізмом, але не більше", - відзначив Бреммер.

Дивіться також: Український ІТ-спеціаліст знайшов своє покликання в американській індустрії "кібербезпеки"

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

XS
SM
MD
LG