Спеціальні потреби

Обама: «Навіть у найскладніші моменти, слава і воля України - і невгамовний дух українців - не вмирають»


Барак Обама, президент США

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама у середу видав заяву з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

«Двадцять п’ять років тому Україна проголосила свою незалежність від Радянського Союзу. Від імені американського народу, я з гордістю приєднуюся до українців у відзначенні сьогоднішніх історичних роковин», - йдеться у заяві президента Обами, оприлюдненій прес-службою Білого дому.

«Події останніх років є нагадуванням для нас про те, що шлях України не завжди був легким. Від тих кількох сотень тисяч українців, які у 1990 році, взявшись за руки, створили великий людський ланцюг до загиблих на Майдані героїв, здійснення мрії про незалежність вимагало солідарності і жертовності українського народу», - наголосив Барак Обама.

За словами президента США, народ Сполучених Штатів, включно зі сповненими гордістю американцями українського походження, вважає для себе за честь, що у цій подорожі вони були і залишаються партнерами України.

«Сьогодні ми ще раз підтверджуємо, що Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати український народ у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, у його баченні бути частиною сильної та об’єднаної Європи і поглибленні зобов’язання щодо принципів демократії, боротьби з корупцією та пошанування прав людини», - зазначив він.

«Передаю мої найщиріші побажання усім українцям. Цей святковий день вкотре свідчить про те, що навіть у найскладніші моменти, слава і воля України – і невгамовний дух українського народу - не вмирають», - підкреслив президент США Барак Обама у заяві з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Дивіться також: Українці у Вашингтоні відзначали День Незалежності під дощем

Дивіться: Українці у Вашингтоні відзначали День Незалежності під дощем. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG