Спеціальні потреби

Страшний сон Олімпійця: 17 найкращих кадрів падінь та промахів з Зимових ігор у Пхьончхані

Олімпійські зимові ігри не можуть обійтися без жахливих поразок. Загалом падіння у будь-якому виді спорту - від фігурного катання до лижної акробатики та сноубордингу - призводять до розбитих мрій...та носів.

Чимало спортсменів вже вибуло із змагань не лише через загублені бали, але й через травми. Австрійця Маркуса Шайрера відправили додому на лікування після того, як 30-річний сноубордист зламав шию під час падіння у чвертьфіналі. Його 16-річного конкурента з Японії медики винесли з хаф-пайп-гори на ношах після того, як зробивши оборити у повітрі, він приземлився на "губу" гірки і скотився донизу. На щастя, його травма була не серйозною.

Ми можемо лише уявити, як почуваються у цей момент спортсмени, які віддали роки тренувань, щоби дійти до п'єдесталу. Отож, ми зібрали для вас сімнадцять фото-падінь учасників Олімпійських Ігор 2018 у Пхьончхані, які змусять вас принаймні поспівчувати спортсменам.


Більше

16x9 Image

Ілона Войтович

Проміняла величний Нью-Йорк на Вашингтон у 2016 р., щоб допомогти Українській службі «Голосу Америки» із місією висвітлювання справжніх новин для українців всього світу. Здобула диплом бакалавра журналістики та англійської мови університету Бернарда Барука, паралельно отримуючи професійний досвід у провідних медіа-платформах нового покоління, таких як Elite Daily, POPSUGAR, журнал Dujour та інші.

Американка львівського походження. Цінує свою культуру, не уявляє життя без музики, друзів і журналістики.

Facebook Forum

Відео дня

XS
SM
MD
LG