Спеціальні потреби

У Пакистані загинув високопоставлений лідер аль-Кайди


Пакистанські офіційні особи заявили, що в результаті ймовірної ракетної атаки у північно-західному племінному районі країни загинув високопоставлений лідер аль-Кайди. Офіційні особи заявили у вівторок, що Шейх аль-Фатех та три інші екстремісти подорожували в неділю через Північний Вазиристан, коли в їх машину влучила ракета.

Як повідомляється, аль-Фатех був командиром від операційних справ у Пакистані та Афганістані. Він перебрав обов’язки від Мустафи аль-Язіда після того, як той загинув у травні, в результаті ракетної атаки з безпілотного літака.

Сполучені Штати посилили кампанію повітряних ударів проти екстремістів у північно-західному районі Пакистану, щоб запобігти атакам в сусідньому Афганістані.

Неназвані офіційні особи заявили у вівторок, що Центральне розвідувальне управління США здійснило у вересні двадцять повітряних атак, застосовуючи безпілотні літаки. Це найбільша кількість атак протягом місяця. Ще одна атака сталася у вівторок. Пакистанські офіційні особи кажуть, що в результаті цієї ймовірно американської ракетної атаки у племінному районі Південний Вазиристан загинуло четверо екстремістів.

XS
SM
MD
LG