Спеціальні потреби

Актуально

ООН: в Пакистані загострюється продовольча криза

Об’єднані Нації кажуть, що ситуація в потерпілому від повеней Пакистані вимагає більшої уваги міжнародної громадськості.

Три відомства ООН повідомили, що населення у знищених повенями районах на півдні країни потребує більшої допомоги, як також у місцевостях де вода почала вже дещо спадати.

Щонайменше 600 тисяч переміщених внаслідок стихійного лиха людей готуються до повернення до сильно потерпілих від повеней східних районів країни.

Дитячий Фонд ООН, Всесвітня організація охорони здоров’я і Всесвітня продовольча програма вказують, що занечищена вода, нестача харчів і брак можливостей медичної опіки становлять особливу небезпеку для населення.

Директор відділу термінової допомоги Всесвітньої продовольчої програми Дейвид Каатруд каже, що ця установа «серйозно занепокоєна» проблемою забезпечення харчами людей в Пакистані, які постраждали від стихійного лиха.

Французьке інформаційне агентство цитує його слова, що ВПП потребує 180 мільйонів доларів для того щоб прохарчувати до кінця року поражених повенями людей. За даними ООН, у Пакистані 21 мільйон людей стали жертвами нещодавніх повеней.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG