Спеціальні потреби

Конгресмен Ґеллеґер: партнерство ВПК США та України може допомогти стримати Путіна


Партнерство з американським ВПК та можливості технічної допомоги США в сфері оборони та медицини були в центрі обговорень делегації оборонних відомств України з конгресменами - членами Комітету збройних послуг Палати представників США.

Конгресмен Майк Ґеллеґер наголосив на важливості розвитку власних оборонних можливостей України для стримування агресії Путіна.

"Американська промисловість має гарну нагоду співпрацювати в партнерстві з Україною, щоб розвивати її власні оборонні можливості і допомогти стримувати агресію Володимира Путіна в майбутньому", - зазначив Ґеллеґер за результатами зустрічі з посадовцями оборонного сектору України.

"Я вважаю Україну другом Сполучених Штатів", - прокоментував зустріч з директором Укроборонпрому Романом Романовим, першим заступником командувача ВДВ генерал-майором Андрієм Ковальчуком та послом України в США Валерієм Чалим конгресмен-республіканець Даґ Ламборн. Він відзначив можливості розвитку оборонної співпраці з країнами Східної Європи.

"Цього тижня я зустрівся з українськими посадовцями, щоб почути про їх досягнення в сфері оборони і розглянути можливість подальшої співпраці з країнами Східної Європи. Я підтримую Україну в її захисті проти російського втручання і вважаю Україну другом Сполучених Штатів. Посол України Валерій Чалий представив ідеї з технічної допомоги їх оборонній промисловості і потенційну можливість використання медичних спроможностей США", - зазначив конгресмен Ламборн у Twitter.

Дивіться також: Чи вдалося українським виробникам озброєння налагодити стосунки у Вашингтоні? Інтерв'ю із генеральним директором "Укроборонпром"

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG