Спеціальні потреби

Статті імпічменту будуть відправлені до Сенату наступного тижня - спікер Палати представників


Ненсі Пелосі

Джерела на Капітолійському пагорбі очікують, що слухання щодо імпічменту у Сенаті почнуться наступного тижня

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі заявила у п'ятницю, що нижня палата Конгресу вишле до Сенату статті імпічменту зі звинуваченнями проти Дональда Трампа наступного тижня.

У листі, адресованому колегам по Демократичній партії, Пелосі заявила, що вона попросила Джерролда Надлера, голову Юридичного комітету, підготувати до наступного тижня резолюцію про призначення представників на процесі імпічменту і до передачі статей імпічменту до Сенату.

Кандидатури «імпічмент-менеджерів», які представлятимуть нижню палату під час імпічменту у Сенаті, повинні бути затверджені спільним голосуванням у Палаті представників.

«Я проконсультуюся з вами щодо того, як ми повинні діяти далі, у вівторок на засіданні фракції демократів у Палаті представників», - йдеться в листі.

Незважаючи на те, що статті імпічменту були затверджені нижньою палатою Конгресу ще три тижні тому, Пелосі поки не передала їх на розгляд Сенату, що призвело до відстрочки проведення слухань, які визначать подальшу долю президента Трампа.

Для того, щоб Сенат приступив до розгляду питання про імпічмент, Палата представників повинна затвердити «імпічмент-менеджерів» і передати статті звинувачення до Сенату.

Мітч Макконнелл, глава республіканців у Сенаті, хоче провести прискорений процес, не викликаючи нових свідків, однак Пелосі виступає проти поспішної спроби республіканців виправдати президента і відхилити імпічмент.

Джерела на Капітолійському пагорбі очікують, що слухання з імпічменту у Сенаті почнуться наступного тижня.

Макконнелл підтримав резолюцію сенатора-республіканця Джоша Хоулі, який запропонував відхилити статті імпічменту автоматично, якщо Палата представників не передасть їх Сенату протягом 25 днів. Швидше за все, Пелосі встигне передати документи до затвердження цієї резолюції.

Дивіться також: Кава без кавових зерен - новинка світу американських стартапів

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG