Спеціальні потреби

У США набуває популярності страхування домашніх улюбленців


У США набуває популярності страхування домашніх улюбленців

У США стрімко розвивається індустрія страхування домашніх тварин. Страхові компанії прогнозують, що до кінця цього року отримають понад 370 мільйонів доларів у вигляді страхових внесків. Адже, послуги ветеринарів дорожчають і люди, які не мають страхового полісу ризикують отримати рахунок на кілька тисяч доларів у випадку серйозного захворювання домашніх улюбленців.

Послуги ветеринара у США - це велика індустрія, лише минулого року на лікування своїх домашніх улюбленців американці витратили понад 11 мільярдів доларів.

Так, останніми роками дедалі більш популярним стає медичне страхування домашніх тварин.

Ветеринар лікарні для тварин у Каліфорнії Бернадін Круз каже:

«Медичне страхування для домашніх тварин у США ще не таке розповсюджене, яким має бути. Лише два відсотка домашніх тварин у США мають страховий поліс, у Великобританії та Швеції цей відсоток набагато вищий».

Кінолог та тренер Мімі Джермейн вважає, що придбання медичного страхування для домашньої тварини – необхідне рішення:

«Як тільки цей бізнес з’явився, поліс не покривав всі послуги. Тепер - це як страхування для людей. І може врятувати життя вашої собаки».

Власниці собаки Тарі Міллер подобається, що сьогодні клієнту пропонують великий вибір різних видів страхування у залежності від потреб тварини.

«Люди думають, що влетять у копійку, але існує багато пакетів послуг. Вам пропонують бронзовий план, срібний, золотий, платиновий. Ціни коливаються від 19 до сорока доларів на місяць, так що це не так вже і погано».

Найстаріша компанія, як надає медичне страхування для тварин, Ві-Ай-Пі, займає понад сімдесят відсотків американського ринку. Прес-секретар Ві-Ай-Пі Ґрант Бін’яш каже, що маючи страховий поліс, власники тварин можуть дозволити собі коштовне лікування своїх підопічних:

«Багато людей не усвідомлюють потенційних витрат, пов’язаних з лікуванням тварини. Деякі травми, наприклад, перелом кістки чи розрив передньої хрестоподібної зв’язки, пошкодження апарату колінного суглобу – можуть коштувати дуже дорого. Така операція може обійтися власнику у кілька тисяч доларів».

У лікарні для тварин Вестлейк обслуговуються понад 2 тисячі клієнтів на місяць. Тут є фахівці з мануальної терапії, офтальмологи, стоматологи, дерматологи, ортопеди, хірурги. Співвласник та менеджер лікарні Вестлейк Стен Слейтон каже, що попит на послуги його закладу стійко зростає:

«У середньому ми робимо 120-180 операцій на місяць, та 110-140 стоматологічних процедур. Індустрія росте швидкими темпами».

Ціна медичного страхування для домашньої тварини коливається між 10 та 80 доларами. Тож, за все життя собаки її власник витратить на поліс від двох до семи тисяч доларів.


XS
SM
MD
LG