Спеціальні потреби

Актуально

У США рекомендують щеплення третьою дозою вакцини Pfizer для низки професій

Директорка Центрів США з контролю над захворюваннями (CDC) Рошель Валенські.

Центри США з контролю над захворюваннями (CDC) рекомендують проведення щеплення додатковою, третьою, дозою вакцини Pfizer для осіб старше 65 років, людей з послабленою імунною системою а також тих, хто має високий ризик заразитись на COVID-19, через свою професійну діяльність.

Рішення CDC не повною мірою відповідає рекомендацям, виданим експертами цієї установи в четвер. Остаточне рішення, на відміну від рекоменадацій експертів, включає положення про додаткові вакцинації для осіб від 18 до 64 років, задіяних у професіях з високим ризиком зараження на COVID-19. Ця категорія може включати медиків, продавців, вчителів, працівників соціальних служб, тощо.

"Моя робота як директорки CDC полягає в тому, щоб визнавати, де наші зусилля матимуть найбільший вплив", - заявила директорка CDC Рошель Валенські.

У США рекомендують щеплення третьою дозою вакцини Pfizer для низки професій. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:44 0:00

Остаточні рекомендації CDC відповідають висновку експертів Адміністрації США з контрою над продуктами харчування та ліками (FDA), виданим минулого тижня. Експерти FDA також висловились на користь додаткового щеплення для осіб, задіяних в професіях, де ризик заражень є високим.

Американські експерти не рекомендували додаткову вакцинацію для широкого загалу, через брак свідчень щодо того, що ризик важкого перебігу захворювань зростає з часом, після вакцинації двома дозами, а користь від додаткової вакцинації молодих дорослих перевищує ризики.

Рішення CDC відкриває шлях для початку щеплень додатковою дозою вакцини у США.

Губернатор Каліфорнії Ґевін Ньюзом оголосив в четвер, що його штат готовий негайно розпочати щеплення додатковою дозою вакцини.

"Ми повінстю підтримуємо рішення наших партнерів на федеральному рівні про додаткову вакцинацію і Каліфорнія створила необхідну інфраструктуру, щоб мобілізувати розподіл вакцин на захист здоров'я та добробуту каліфорнійців", - заявив губернатор штату.

В статті використано матеріали АР.

Дивіться також: Адміністрація США із контролю за харчами та ліками надала дозвіл на екстрене використання додаткової дози вакцини Пфайзер


Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG