Спеціальні потреби

Росія не здатна добудувати "Північний потік 2", вважає міністр енергетики США


Ден Бруєтт, міністр енергетики США

Росія не зможе власними силами добудувати газотранзитний проект "Північний потік 2". Про це заявив міністр енергетики США, відповідаючи на питання Bloomberg під час Мюнхенської конференції з безпеки.

"Вони не зможуть", - відповів Бруєтт на питання видання про те, чи здатна російська сторона обійти санкції США і власними силами завершити проект. Він також заперечив те, що запроваджені США санкції проти призвели лише до короткострокової затримки будівництва.

"Затримка буде дуже тривалою, адже Росія не має технології, - наголосив американський високопосадовець. – Якщо вони розроблять її, тоді побачимо як вони вчинять. Однак, не думаю, що це буде так легко, як заявляти, що це майже зроблено і ми це завершимо".

Санкції проти компаній, залучених до будівництва "Північного потоку 2" передбачено в законі про Оборонний бюджет США (NDAA), підписаному президентом США Дональдом Трампом 20 грудня.

Через загрозу запровадження санкцій, швейцарська компанія Allseas, що прокладала трубопровід "Північний потік 2" в Балтійському морі, в грудні призупинила роботу над проектом.

Представник російської компанії "Газпром" Сергій Купріянов відреагував на заяву міністра США, порадивши йому "ніколи не кажи ніколи", повідомляє російська преса.

Дивіться також: Про вагомість Мюнхенських дискусій та контраверсії навколо нового "мирного плану" для України. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG