Спеціальні потреби

Оглядачі висловили застереження щодо переговорів США та Німеччини стосовно "Північного потоку-2"


Переговори між США та Німеччиною щодо трубопроводу "Північний потік-2" мають включати думки та ідеї України, Польщі, країн Балтії та інших. Про це на сторінці у соціальній мережі Twitter заявив експерт аналітичного центру Atlantic Council, колишній координатор санкційної політики у Держдепі США Даніель Фрід.

"Я чую про переговори між США та Німеччиною щодо пом'якшення ризиків щодо "Північного потоку-2". Прекрасна ідея (якщо переговори призведуть до дій) і вже давно назріла. Треба, щоб було включно і думки та ідеї ключових стейкхолдерів: України, Польщі, країн Балтії, інших", - відзначив Фрід.

Напередодні Міністр закордонних справ Німеччини Гейко Маас заявив, що Німеччина та США нині проводять переговори щодо вирішення ситуації щодо газогону "Північний потік-2".

Учора конгресмен-республіканець Браян Фіцпатрік закликав Німеччину та США "визнати серйозні наслідки "Північного потоку-2" для національної безпеки".

"У час коли Німеччина, США проводять переговори у Вашингтоні щодо "Північного потоку-2", Польща та інші країни Європи, які виступають проти нього, знову почуватимуться, що їх обійшли увагою. Ми вже знали, що Німеччина на це не зважає, але для адміністрації Байдена це ризикований крок", - твітує сьогодні член Європейського парламенту, німецький політик Райнхард Бютікофер.

Раніше президент США Джо Байден заявив, що побудову трубопроводу "Північний потік-2" майже завершено і запровадження нових санкцій зашкодило б відносинам США з європейськими союзниками.

Як відомо, Держдеп вирішив надати звільнення від санкцій для дочірньої компанії «Газпрому» Nord Stream 2 AG та її керівника Маттіаса Варніга, хоча і включив їх до санкційного переліку. Варніг, громадянин Німеччини, раніше обіймав посади в різних російських компаніях і, за повідомленнями преси, має тісні зв‘язки з Кремлем.

Дивіться також: Не лише через Ковід: у чому причина зниження рівня народжуваності у розвинутих країнах?

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG