Спеціальні потреби

Трамп заперечив намір вдесятеро збільшити ядерний арсенал США і засумнівався в ліцензії NBC


"Несправжні новини @NBCNews вигадали історію про те, що я хотів вдесятеро збільшити наш ядерний арсенал. Повна вигадка, зроблена, щоб принизити. NBC = CNN!", - написав Трамп у Twitter.

У наступному твіті Трамп зазначив: "З усією неправдою, яка йде від NBC та інших мереж, чи доречно піддати сумніву їх ліцензію? Погано для країни!"

Напередодні мережа NBC повідомила, що на зустрічі з високопосадовцями США, відповідальними за національну безпеку, що відбулась влітку, Трамп здивував військових бажанням вдесятеро наростити ядерний арсенал країни. У своєму репортажі NBC посилається на повідомлення трьох посадовців присутніх на засіданні.

Посадовці зазначили, повідомляє NBC, що цей коментар Трамп зробив побачивши графік стабільного зменшення кількості ядерної зброї США з кінця 1960-х років. Трамп вказав, що він прагнув би збільшити кількість і не бути внизу графіка.

Два високопосадовці адміністрації США повідомили, що під час окремої зустрічі після цієї заяви, радники Трампа наголосили президентові на тих причинах, чому розширення ядерного арсеналу Америки не є доречним. "Він підтримує модернізацію, - сказав один з посадовців NBC, - його лише непокоїть, що США припинили інвестиції у це".

Під час президентської кампанії, Дональд Трамп заявляв, що США "мають істотно посилити і розширити ядерні спроможності".

США наразі мають 4 000 ядерних боєголовок, повідомляє NBC з посиланням на дані Федерації американських науковців. Наприкінці 1960-х, кількість таких боєголовок досягла максимуму і становила 32 000.

Дивіться також: Північнокорейські хакери, ймовірно, викрали секретні документи південнокорейських військових

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG