Спеціальні потреби

Сім і більше кілограмів: За час карантину американці погладшали. Опитування.


За час карантину 76% американців набрали 7 і більше кілограмів ваги. Такими є результати опитування, зробленого на замовлення Nutrisystem – компанії, що надає послуги та товари для схуднення. Всього було опитано дві тисячі осіб. З них 63% також сказали, що для них є пріоритетом скинути набрану під час карантину вагу. Під час карантину дієта стала менш здоровою. Сорок два відсотки заявили, що їм важко залишатися фізично активними та правильно харчуватися, зокрема 34 відсоткам просто не вистачає мотивації дотримуватися здорового способу життя, працюючи з дому.

Менше 5% американців займаються фізичними вправами щодня хоча б півгодини.

Ще до початку карантину 42.4% американців мали надмірну вагу. За даними Міністерства охорони здоров’я США, менше 5% американців займаються фізичними вправами щодня хоча б півгодини. Понад 80% американців не виконують мінімальну норму фізичних навантажень (2.5 години помірковано інтенсивних та годину і 15 хвилин інтенсивних вправ на тиждень). А типова американська дієта перевищує рекомендовану норму калорій в чотирьох категоріях: жири, доданий цукор, очищені зерна, натрій та насичені жири.

Дивіться також: Скафандр - космічний захист від коронавірусу в Бразилії. Відео

Скафандр - космічний захист від коронавірусу в Бразилії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:16 0:00

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Старша редакторка Української служби «Голосу Америки», ведуча, журналістка і продюсерка. Цікавиться політикою, відносинами України-США, соціальними питаннями та медициною, але найбільш любить розповісти гарну людську історію. Робить включення із місця подій, запускає нові проекти та програми, із 2017 року редагує та регулярно дописує до рубрики «Блоги» на веб-сайті служби. Працювала репортером газети «Киевские Ведомости» та програми «Погляд у світ» (УТ-1), сценаристом та журналістом культового шоу «Без Табу з Миколою Вереснем» (1+1). Дописувала до десятка газет і журналів. Співпрацювала з CNN та BBC. Після навчання у США обійняла посаду радника Координатора проектів ОБСЄ в Україні з питань мас-медіа, де протягом двох років запустила десятки проектів, спрямованих на розвиток вільних ЗМІ та зменшення напруги між регіонами країни. Автор двох книг та документального фільму (канал СТБ). Здобула диплом магістра історії КНУ імені Тараса Шевченка та магістра журналістики Університету штату Огайо (Атенс). Мама сина.

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG