Спеціальні потреби

У Сеймі Польщі закликають відділитись від України парканом


Паркан Угорщини на кордоні з Сербією

Паркан на кордоні з Україною коштуватиме польському бюджету близько 55 мільйонів доларів.

Популістська партія польського Сейму «Кукіз'15» закликає до спорудження стіни на кордоні з Україною як спосіб боротьби з нелегальною міграцією. Про це пишуть американські медіа з посиланням на Польське радіо.

Як заявив депутат Сильвестр Хрущ, через посилення контролю по західно-балканському маршруту у напрямку до ЄС, все більше іммігрантів будуть намагатися потрапити в європейську зону вільного пересування через Польщу з України.

Хрущ та кілька його колег презентували свої ідеї перед Сеймом, нижньою палатою парламенту, у четвер. Вони попереджають, що Польща повинна готуватися до «хвилі нелегальних мігрантів».

За їхніми оцінками, паркан на кордоні з Україною коштуватиме польському бюджету близько 55 мільйонів доларів (225 мільйонів злотих).

«Кукіз’15» є третьою найбільшою партією у Польщі. Вони мають 40 законодавців у Сеймі, куди загалом входить 460 депутатів.

Ці пропозиції поки що не були поставлені на парламентське голосування.

Як пише американське видання Newsweek, раніше кілька європейських країн вже звели паркани на кордонах із сусідами через нелегальну міграцію. Таким чином Болгарія захищає себе від Туреччини, а Угорщина поставила паркан на кордоні з Сербією та Хорватією.

Польща з початку війни в Україні значно посилила контроль за кордоном з російським анклавом Калініградом. Зокрема, вздовж цього кордону поляки звели сторожові вежі. В офіційному поясненні йдеться, що ці вежі мають на меті допомагати правоохоронцям стежити за кримінальною активністю на кордоні.

Дивіться також: Ці фільми - головні конкуренти "Зими у вогні" у боротьбі за Оскар.

Ці фільми можуть "забрати" Оскара у "Зими у вогні". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

XS
SM
MD
LG