Спеціальні потреби

Держсекретар Помпео: Рада ООН з прав людини досягла дна


Державний секретар США Майк Помпео розкритикував Раду ООН з прав людини, після того як організація опублікувала резолюцію щодо расової дискримінації у США. Про це йдеться у його офіційній заяві з назвою “Про лицемірство Ради ООН з прав людини”.

Рішення Ради проголосувати за резолюцію, присвячену расовій політиці в США, досягло нового дна.
Майк Помпео, державний секретар США

“Рада ООН з прав людини, в яку зараз входить Венесуела, а нещодавно - Куба та Китай, вже давно є і надалі залишається притулком для диктаторів і демократій, які їм потурають. Це величезне розчарування для тих, хто справді прагне сприяти людській гідності. Тим не менш, рішення Ради проголосувати за резолюцію, присвячену расовій політиці в США, досягло нового дна”, - заявив Майк Помпео.

Cполучені Штати вийшли з Ради ООН з прав людини у 2018 році. Тоді США звинуватили організацію в “безсоромному лицемірстві” та “хронічній упередженості” щодо Ізраїлю

Напередодні організація проголосувала за резолюцію, щодо “покращення та захисту прав людини та фундаментальних свобод африканців та людей африканського походження проти поліцейської брутальності та інших порушень прав людини”. Авторами резолюції є Іран, Буркіна-Фасо та Палестинська держава. В документі засуджуються випадки поліцейського насильства щодо афроамериканців, а також “тривала расова дискримінація з боку правоохоронців у США”.

Майк Помпео додав, що завзятий і тривалий суспільний дискурс, викликаний смертю Джорджа Флойда, є ознакою сили та зрілості американської демократії. Помпео заявив, що Раді ООН з прав людини варто зосередилась на систематичних порушеннях в Кубі, Китаї та Ірані.

Cполучені Штати вийшли з Ради ООН з прав людини у 2018 році. Тоді США звинуватили організацію в “безсоромному лицемірстві” та “хронічній упередженості” щодо Ізраїлю та поскаржилися, що намагання Сполучених Штатів реформувати організацію не принесли результату.

Дивіться також: На суботу, 20 червня, припадає День біженців

На суботу, 20 червня, припадає День біженців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:05 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

Як пройшов візит Ентоні Блінкена до Києва? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00
XS
SM
MD
LG