Спеціальні потреби

Третя світова війна вже починається – Папа Римський


Папа Франциск на цвинтарі, де поховані військовослужбовці Австро-Угорщини

Папа Римський Франциск під час проповіді сказав, що хвиля конфліктів по всьому світі призводять до третьої світової війни. Про це він сказав під час урочистого Богослужіння на найбільшому в Італії меморіальному кладовищі під час церемонії до 100-річчя початку Першої світової війни. Понтифік у своїй проповіді засудив торгівлю зброєю та тероризм, що «сіє смерть та руйнування».

«Війна – це безумство, – сказав Папа, – Війна руйнує все, навіть зв’язок між братами. Війна ірраціональна, її єдиний план – принести руйнування».

«Сьогодні, коли жах Другої світової війни вже позаду, напевне можна говорити про третю війну, до якої належать злочини, вбивства, руйнування», – сказав Папа, наголосивши, що треба вшановувати усіх загиблих в усіх війнах. «Жадібність, нетерпимість, жага влади – ці мотиви лежать в основі рішення почати війну, і дуже часто це виправдовується ідеологією», – зазначив Франциск.

Тиждень тому Папа Римський у недільній службі на Площі святого Петра молився за мир в Україні. Ще раніше Понтифік неодноразово закликав до припинення конфліктів на Близькому Сході і в деяких районах Африки.

XS
SM
MD
LG