Актуально
- Голос Америки
Президент Трамп став на захист модного вибору Меланії

Куртка Меланії Трамп, яку вона вдягла до та після подорожі до Техасу для того, щоб відвідати дітей-мігрантів, привернула увагу написом: «Мені, справді, байдуже. А Вам?».
В четвер президент Трамп заявив, що напис було спрямовано проти ЗМІ, а не дітей-нелегальних мігрантів.
"Напис «МЕНІ СПРАВДІ БАЙДУЖЕ, А ВАМ?» на спині куртки Меланії стосується несправжніх новин ЗМІ", - зазначив президент у Twitter, додавши: "Меланія дізналась наскільки вони нечесні, і їй тепер справді байдуже!"
Речниця першої леді США Стефані Ґрішам раніше вказувала на несуттєвість модного вибору Меланії, заявивши, що це «просто куртка».
«Сьогоднішня подорож до дітей дуже вплинула на першу леді, - наголосила її речниця у Twitter. – Якщо б медіа тільки витрачали свій час та енергію на висвітлення її дій з допомоги дітям – а не розмірковували і зосереджувались на її гардеробі – ми могли б досягти більшого задля дітей».
Меланія Трамп також наголосила на важливості своєї подорожі.
«Сьогоднішній візит до Техасу, щоб провести час із дітьми і подякувати багатьом, хто тяжко працює, допомагаючи про них піклуватись, має велике значення. Дякую, міністре Ейзаре з Міністерства охорони здоров’я США (HHS) за те, що супроводжував мене і за піклування про цих дітей у складний час», - написала Меланія Трамп у Twitter.
Сенатор-республіканець Марко Рубіо запевнив, що Меланії не байдуже дітей-іммігрантів.
«Я знаю ДОСТЕМЕННО, що перша леді має велике співчуття до дітей-мігрантів. Злобне ставлення до неї напередодні нагадує як «синдром розладу через Трампа», коли ненависть до нього виправдовує все, стає епідемією. Повний шал!», - написав Марко Рубіо у Twitter.
Дивіться також: Меланія Трамп прибула на кордон США з Мексикою. Відео
Всі новини дня
“Росію треба виштовхнути з усієї України” каже Британія і додає військової допомоги на £1 млрд

Велика Британія оголосила про надання Україні чергової частини військової допомоги на 1 мільярд фунтів ($1,2 млрд.)
В офіційному повідомленні сказано, що в межах цього набору йдеться про “складні системи протиповітряної оборони, безпілотні літальні апарати, новітні бойові електронні засоби, а також життєвоважливе спорядження для українських солдатів”.
“Це перший крок до того, щоб Україна могла перейти з героїчної оборони від незаконного російського вторгнення до початку наступальних операцій проти російських сил на суходолі, щоб відновити український суверенітет”, - сказано в урядовій заяві.
Очільниця британського міністерства закордонних справ Ліз Трас сказала британському радіо 30 червня, що “зрештою росіян необхідно вибити з усієї території (України)”.
Британське оголошення з'явилося після того, як на саміті НАТО у Мадриді генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберґ повторив, що західні союзники обіцяють “непохитну” і довготермінову допомогу Україні, щоб допомогти їй захиститися від російської агресії.
В ці дні стало відомо також про плани чергових партій важких озброєнь для України, зокрема ракетних систем залпового вогню та гаубиць з Норвегії, Нідерландів, Німеччини, а також з Італії.
Саміт НАТО схвалив засадничий документ, в якому Росія названа “прямою загрозою” для країн альянсу, та проголосив готовність прийняти нових членів: Фінляндію та Швецію.
На HBO відбувлася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Відео
На HBO відбулася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Основою сюжету стала знахідка унікальних відеокасет з Чорнобильської трагедії у київських архівах - а також приватні кадри, які автори ніколи не показували широкому загалу.
У Асоціації правників України пояснюють, чому Україна має довести, що Росія чинить геноцид. Інтерв'ю
Робота на правовому фронті боротьби з Росією йде як на державному рівні, так і на неурядовому. Юридична спільнота України об’єднала зусилля, аби допомагати правоохоронцям фіксувати воєнні злочини росіян, а також координувати роботу зі своїми іноземними колегами.
У Вашингтоні відкрили фотовиставку "Маріуполь - мирний", "Маріуполь - героїчний". Відео
Україна оголосила про найбільший обмін полоненими з початку повномасштабної війни. Додому повернулись 144 військових, в тому числі 95 оборонців Азовсталі.
- Голос Америки
B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео
За інформацією генпрокуратури України, протягом своєї повномасштабної війни Росія обстріляла 25 тисяч об'єктів української цивільної інфраструктури, більшість із них - знищено. На додачу в Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян.
Facebook Forum