Спеціальні потреби

У США посилять контроль за поведінкою пасажирів авіарейсів


Федеральна авіаційна адміністрація (FAA) підписала в середу розпорядження про дотримання політики "нульової толерантності" щодо пасажирів, які будуть демонструвати загрозливу поведінку на рейсах комерційних авіакомпаній.

Адміністратор FAA Стів Діксон підписав розпорядження, яке передбачає більш жорстку політику покарань щодо неслухняних пасажирів. Нові заходи діятимуть до 30 березня 2021 року. Порушникам загрожує суворе покарання, включаючи штрафи до 35 000 доларів та позбавлення волі.

Такі дії влади США було прийнято після декількох інцидентів із пасажирами, які подорожували для участі у акціях протестів у Вашингтоні, що переросли у заворушення у Капітолії 6 січня.

За словами адміністрації, необхідність такого кроку настала після недавніх тривожних випадків, коли пасажири порушували поведінку посеред польотів, виявляли агресію, відмовлялись носити маски.

Нагадаємо, раніше у найбільшій профспілці бортпровідників Америки “Асоціація Стюартів CWA” заявили, що протестувальники, які штурмували американський Капітолій, не повинні мати права вилітати з Вашингтона на комерційних рейсах. Свою заяву профспілка обґрунтовувала страхом насильства у повітрі.

"Поведінка натовпу, яка мала місце під час кількох рейсів до поблизу округу Колумбія була неприйнятною і загрожувала безпеці кожної людини на борту. Це більше не повториться. Є причина, чому існують такі суворі штрафи за невиконання вказівок членів екіпажу. Деякі люди, які подорожували на наших літаках брали участь у повстанні біля Капітолію. Їхні жорстокі дії створюють подальше занепокоєння щодо їхнього виїзду з району округу Колумбія. Дії проти нашої демократії, нашого уряду та свободи, на яку ми претендуємо як американці, повинні позбавити цих людей свободи польоту."

Про це заявляла президент асоціації Сара Нельсон. У профспілці налічується понад 50 000 стюардес з 17 авіакомпаній.

Як повідомляє Los Angeles Times голова Комітету палати з питань національної безпеки Бенні Г. Томпсон підтримав ідею стюардів. У четвер він закликав Управління безпеки транспорту та ФБР "додати винних, які брали участь у акті внутрішнього тероризму - акті нападу на Капітолій США, до списку тих, кому заборонено користуватись літаками”.

Дивіться також: Компанія General Motors представила концепт футуристичної літаючої автівки. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG