Спеціальні потреби

Дії Путіна можна прогнозувати за поведінкою біржі - дослідники Корнельського універ-у


На фото. Фондова біржа у Нью-Йорку.

Передбачити поведінку Кремля на зовнішньополітичній арені можна, слідкуючи за інсайдерською торгівлею на російській біржі. Це підтвердили дослідження студентів докторської програми університету Корнелла (США) - повідомляє видання Bloomberg View.

Феліпе Сілва та Катерина Волкова з університету Корнелла ще у серпні опублікували дослідження відповідно до якого у час перед анексією Криму Росією інсайдери почали продавати акції, хоча загалом спостерігачі ще не передбачали конфлікту між Росією та Україною.

Дослідження Сілви та Волкової базується на спостереженні за т.з показником Синхронізованої за об'ємом ймовірності поінформованої торгівлі на біржі (Volume-Synchronized Probability of Informed Trading, VPIN).

Показник VPIN все ще має певну прогностичну силу для передбачення поведінки імперії Путіна

"Йдеться про частку угод на біржі, які, ймовірно, укладаються поінформованими учасниками ринку, тобто інсайдерами, на основі їх здатності вірно очікувати зміни цін. Якщо показник VPIN певної біржевої позиції, або індексу несподівано зростає у порівнянні з історичними показниками, це означає, що інсайдери пожвавлюються. Це у свою чергу натякає на те, що попереду подія, яка значно вплине на поведінку ринку цінних паперів взагалі", - пояснює видання Bloomberg View.

Чи буде користь від команди Саакашвілі в Україні? - думки американських експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Використовуючи цю модель до аналізу біржевих даних напередодні анексії Криму, дослідники помітили явне зростання VPIN 27-го лютого 2014-го року по конкретних позиціях на біржі.

"Хоча значна частина інсайдерів вже розпродали свої російські активи, показник VPIN все ще має певну прогностичну силу для передбачення поведінки імперії Путіна", - пише Bloomberg View.

Дивіться також : Парубій привіз у Вашингтон перелік зброї

Парубій привіз у Вашингтон перелік зброї. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:06 0:00

XS
SM
MD
LG