Спеціальні потреби

Бездіяльність Обами веде до краху України - The Washington Post


Відмова США у наданні Україні зброї навіть після того, як нав'язаний Україні Мінськ-2 приніс лише поразку у Дебальцевому, ставить уряд у Києві на межу краху і примушує ставити питання, чи справді Барак Обама підтримує Україну. Про це йдеться у редакційній статті впливового американського видання The Washington Post.

Загалом позицію Заходу у The Washington Post називають "запрошенням" Путіна до подальшої агресії

Наслідком політики США, відзначають у виданні, може стати лише широкий конфлікт Америки із Росією.

"Коли президент України, присилуваний лідерами Франції та Німеччини, підписав угоду про припинення вогню на сході України, він сподівався, що виграє кілька місяців миру для проведення реформ та посилення обороноздатності. Не так сталося, як гадалося : російські сили пішли у наступ негайно після завершення переговорів і захопили ключове місто Дебальцеве", - йдеться у статті.

Видання відзначає, що США жодним чином не відреагували на порушення угоди з боку ставлеників Росії і радо використовують існування (на папері) режиму припинення вогню, як причину не надавати Україні обіцяну зброю.

Керрі: Росіяни брехали мені в обличчя. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Зрештою така поведінка грає на руку Путіну і дає йому можливість продовжувати наступ, який може зупинити лише сила і аж ніяк не подальше замирення - пишуть у The Washington Post.

"Затримуючи військову допомогу Україні та відмовляючись карати за напад на Дабальцеве, Обама ризикує допустити знищення уряду у Києві, який, за його словами, він підтримує - та відкриває двері до більшого конфлікту з Росією", - говорить видання.

Дивіться також : Парубій привіз у Вашингтон перелік зброї

Парубій привіз у Вашингтон перелік зброї. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:06 0:00

XS
SM
MD
LG