Спеціальні потреби

Сурков складає іспит за Путіна на зустрічі із Волкером - екс-посол США в Україні


Відповідь помічника російського президента Владислава Суркова на запитання спеціального представника президента США у справах України Курта Волкера стане тестом того, чи були серйозними пропозиції Володимира Путіна щодо миротворчого контингенту ООН в Україні. Про це заявив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер.

Іспит полягає у тому, чи Росія погодиться на реальну миротворчу місію ООН без участі російських військових та мандат цієї місії діяти на всій території окупованого Донбасу
Стівен Пайфер

Як відомо, Волкер та Сурков зустрічаються у понеділок у Белграді. Головною темою зустрічі називають можливе розташування миротворців ООН на сході України.

"Іспит полягає у тому, чи Росія погодиться на реальну миротворчу місію ООН без участі російських військових та мандат цієї місії діяти на всій території окупованого Донбасу, включно із українсько-російським кордоном. Я налаштований скептично, але буду радий помилитись", - пояснив свою позицію Пайфер.

Російська сторона віддавна відкидала саму ідею міжнародного контингенту як інструменту мирного процесу, проте у вересні президент Путін несподівано заявив, що підтримує розташування миротворців, але лише уздовж “контактної смуги”, що відокремлює контрольовані російськими силами території на Донбасі.

Дивіться також: У США вже готуються до Різдва: до центру Рокфеллера в Нью-Йорку привезли різдвяну ялинку

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG