Спеціальні потреби

У США листопадові голосування починаються вже у вересні


До виборів американського президента залишається два місяці, проте в деяких штатах виборцям дозволяється голосувати вже цього місяця, тобто навіть до початку перших дебатів двох головних кандидатів.

Із 50-ти штатів, більш ніж дві третіх дозволяють раннє голосування, і кожен із них пропонує виборцям надіслати свій бюлетень поштою, якщо вони не мають можливості з’явитися на дільниці того дня.

Більшість штатів, у яких діє така процедура, починає обробляти бюлетені за два або три тижні до виборів, а в деяких штатах виборці навіть можуть повернути свій бюлетень 23 вересня – за три дні до перших дебатів між Гілларі Клінтон і Дональдом Трампом.

Зважаючи на можливість раннього голосування, в кандидатів залишається обмаль часу, щоб вплинути на рішення частини виборців. Ті, хто проголосує раніше, відмовляться від нагоди побачити кандидатів у дії – тобто під час трьох серій дебатів.

Тимчасом Клінтон і Трамп продовжують свої президентські кампанії. Сьогодні, в понеділок, обоє кандидатів зустрічаються з виборцями у Клівленді, Огайо.

Останні результати опитувань громадської думки показують відрив демократичної кандидатки – Клінтон випереджає Трампа на 4%. Ці самі опитування також підтверджують, що більш ніж половина зареєстрованих виборців сприймають негативно обох кандидатів.

Дивіться також: Дональд Трамп підтвердив план депортації нелегальних іммігрантів

Дональд Трамп підтвердив план депортації нелегальних іммігрантів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

XS
SM
MD
LG