Спеціальні потреби

Робота на користь Пінчука претендентки на посаду речниці Мінфіну США привернула увагу ЗМІ


Моніка Краулі

Міністерство фінансів планує призначити журналістку Fox News Моніку Краулі на посаду речниці Міністерства фінансів США. Про це повідомило видання The New York Times з посиланням на дані поінформованих джерел.

Однак, увагу преси та громадськості привернули зв'язки майбутньої речниці з Україною, що може створити негативний контекст для призначення.

"1. Моніка Краулі лобіювала інтереси українського мільярдера, діяльність якого розслідує Мюллер.

2. Краулі може отримати одну з провідних посад Міністерства фінансів США.

3. Міністерство фінансів США відповідає з запровадження санкцій проти Росії та українців".

Такі три пункти проти призначення навела неурядова організація США "Громадяни за етику", яка відслідковує гроші в політиці.

В січні 2017 року, Трамп хотів призначити Краулі на посаду голови зі стратегічних комунікацій Національної ради безпеки. Краулі відмовилась від посади, після звинувачень її у плагіаті частини книги та дисертації. Після того Краулі почала працювати в команді лобіста Дагласа Шона з українськими клієнтами.

В 2017 році, Краулі зареєструвалась в якості лобіста на користь Віктора Пінчука.

Пінчук, який робив значні виплати американцям, включаючи Дональду Трампу за промови, привернув увагу спецпрокурора США Роберта Мюллера, пише журналіст Ден Фрідмен.

В лютому 2017 року, вона зустрічалась з Пінчуком в Лондоні, щоб обговорити "зусилля з досягнення миру в Україні". На той час, Пінчук виступив зі статтею в Wall Street Journal описавши мирну пропозицію для України, яка включає низку поступок, щоб не розгнівати Путіна. Пінчук, серед іншого, вважав, що Україна має стати нейтральною країною і полишити плати вступити до ЄС та НАТО а також відкласти плани про повернення Криму.

Дивіться також: Гонтарева про Лондон, свою нову книгу, Приватбанк і пораду Зеленському

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG