Спеціальні потреби

Мітт Ромні переміг на праймеріз у ще трьох штатах


Мітт Ромні

На попередніх виборах, які відбулися у вівторок у Північній Кароліні, Індіані та Західній Вірджинії, очікувану перемогу отримав колишній губернатор штату Массачусетс і претендент на кандидатуру в президенти США від Республіканської партії Мітт Ромні. Експерти заздалегідь пророкували перемогу Ромні у всіх трьох штатах.

По суті, Ромні став переможцем змагання республіканців за номінацію ще 10 квітня, коли з перегонів вийшов його основний суперник - колишній сенатор від штату Пенсільванія Рик Санторум.

Згідно з підрахунком, Мітт Ромні вже заручився голосами понад 900 делегатів національного з’їзду Республіканської партії, який проходитиме в серпні в місті Тампа. Щоб добитися офіційного висунення кандидатом в президенти, Ромні потрібно, щоб на цьому з'їзді його підтримали 1144 делегати.

На погляд експертів, набрати відсутню кількість голосів екс-губернатору вдасться до кінця місяця після того, як 29 травня праймеріз пройдуть у штаті Техас.

Тепер однією з інтриг республіканської передвиборчої кампанії залишається питання - кого 65-річний Ромні вибере своїм напарником в якості кандидата на пост віце-президента.

Чимало політичних оглядачів вважає, що ним може стати молодий сенатор від штату Флорида Марко Рубіо. Не виключена також і можливість, що Ромні попросить когось іншого зі списку однопартійців, серед яких є популярний губернатор штату Нью-Джерсі Крис Кристі. Демократи свій вибір вже зробили. З президентом Обамою балотуватиметься на переобрання чинний віце-президент Джозеф Байден.

XS
SM
MD
LG