Спеціальні потреби

Російська юристка каже - у Трампа їй натякали на можливість перегляду санкцій


Наталія Весельницька

Російська юристка Наталія Весельницька, яка влітку 2016 року мала зустріч зі старшим сином теперішнього президента Трампа, заявляє, що він дав зрозуміти, що закон проти Росії (так званий «закон Магнітського» - ГА) може бути переглянутий, якщо його батько виграє вибори, повідомляє Bloomberg.

Весельницька сказала, що Дональд Трамп-молодший запитав про фінансові документи, які б доводили, що кампанія Клінтон користувалась грошима незаконного походження, отриманими в результаті уникнення від оподаткування.

Читайте також: Чому на зустріч сина Трампа з російською юристкою прибув екс-офіцер контррозвідки СРСР

Юристка заявила, що вона готова свідчити у публічному режимі перед Юридичним комітетом Сенату, а також надати свідчення спеціальному прокурору Роберту Мюллеру, заявила Весельницька.

9 червня 2016 року, Весельницька провела зустріч з Дональдом Трампом-молодшим та зятем Трампа Джаредом Кушнером, а також тогочасним головою кампанії – Полом Манафортом.

"На майбутнє, коли ми прийдемо до влади, ми можемо повернутись до цього питання і обговорити, що з цим робити", - сказав Трамп-молодший про закон 2012 року, згадує вона.

"Розумію, можливо, наша сторона помилилась, але потрібно буде багато часу, щоб дістатись до суті", - додав він, за її повідомленням.

Дивіться також: Час-Тайм. Стрілянина в Техасі - подробиці

Facebook Forum

Відео - найголовніше

Церква в пам'ять жертв Голодомору.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00
XS
SM
MD
LG