Спеціальні потреби

Актуально

Російська юристка каже - у Трампа їй натякали на можливість перегляду санкцій

Наталія Весельницька

Російська юристка Наталія Весельницька, яка влітку 2016 року мала зустріч зі старшим сином теперішнього президента Трампа, заявляє, що він дав зрозуміти, що закон проти Росії (так званий «закон Магнітського» - ГА) може бути переглянутий, якщо його батько виграє вибори, повідомляє Bloomberg.

Весельницька сказала, що Дональд Трамп-молодший запитав про фінансові документи, які б доводили, що кампанія Клінтон користувалась грошима незаконного походження, отриманими в результаті уникнення від оподаткування.

Читайте також: Чому на зустріч сина Трампа з російською юристкою прибув екс-офіцер контррозвідки СРСР

Юристка заявила, що вона готова свідчити у публічному режимі перед Юридичним комітетом Сенату, а також надати свідчення спеціальному прокурору Роберту Мюллеру, заявила Весельницька.

9 червня 2016 року, Весельницька провела зустріч з Дональдом Трампом-молодшим та зятем Трампа Джаредом Кушнером, а також тогочасним головою кампанії – Полом Манафортом.

"На майбутнє, коли ми прийдемо до влади, ми можемо повернутись до цього питання і обговорити, що з цим робити", - сказав Трамп-молодший про закон 2012 року, згадує вона.

"Розумію, можливо, наша сторона помилилась, але потрібно буде багато часу, щоб дістатись до суті", - додав він, за її повідомленням.

Дивіться також: Час-Тайм. Стрілянина в Техасі - подробиці

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG