Спеціальні потреби

Марко Рубіо висуне свою кандидатуру на пост президента


Марко Рубіо

Кандидатів у президенти США стає все більше. Очікується, що про свою участь у виборах у понеділок оголосить сенатор Марко Рубіо. Днем раніше про початок своєї передвиборчої кампанії заявила екс-держсекретар США Гілларі Клінтон.

Припускають, що син кубинських іммігрантів 43-річний Рубіо офіційно оголосить про вступ у боротьбу за Білий дім ввечері в понеділок на заході в Маямі, яке пройде на тому місці, де в 1960-х влада реєстрували перших кубинців, які тікали від уряду Фіделя Кастро.

Попередньо оприлюднене відео називає кампанію Рубіо як «новий напрямок для Америки». Відео містить уривки з виступів сенатора, де він каже, що США повинні бути сильним світовим лідером, і критикує політику президента Барака Обами.

Рубіо буде вже третім республіканцем, що вступає в боротьбу за висунення кандидатом у президенти від партії на виборах 2016 року. Раніше про своє висунення оголосили його однопартійці – сенатори Ренд Пол і Тед Круз. Очікується, що в передвиборчу гонку вступлять губернатор штату Вісконсін Скотт Вокер і колишній губернатор Флориди Джеб Буш.

Клінтон оголосила про свою участь у виборчій кампанії в неділю, розмістивши в Інтернеті відео, в якому пообіцяла працювати на благо середнього класу.

Результати недавно проведених опитувань громадської думки вказують на те, що Гілларі Клінтон переможе всіх інших претендентів-демократів, якщо такі будуть, а також вийде переможцем на президентських виборах у змаганні зі всіма республіканськими кандидатами.

XS
SM
MD
LG