Спеціальні потреби

Перша група російських літаків залишила Сирію


Президент Росії Володимир Путін розпорядився почати з 15 березня виведення основних російських сил з Сирії.

Перша група російських літаків покинула сирійську авіабазу Хмеймім і вилетіла в пункти постійної дислокації на території Російської Федерації, повідомило Міністерство оборони Росії.

Російське телебачення також показало кадри, що зафіксували початок виведення російських військ з країни.

Як пояснило міністерство, в складі першої групи - «лідер» - літак Ту-154, а також багатофункціональні бомбардувальники Су-34.

За свідченням військових, далекі перельоти російських літаків з авіабази Хмеймім в пункти постійної дислокації на території Російської Федерації будуть виконуватися групами.

До складу кожної групи входить «лідер» - літак військово-транспортної авіації (Ту-154 або Іл-76), в якому перевозиться інженерно-технічний персонал, авіаційне і матеріально-технічне майно, а також наступні за ним російські бойові літаки різних типів.

«При необхідності в ході польоту над територією Російської Федерації літаки здійснюють проміжні посадки на військових аеродромах для дозаправки паливом і контролю технічного стану», - пояснило військове відомство.

У понеділок президент РФ Володимир Путін розпорядився почати виведення основних російських сил з Сирії з 15 березня. За його словами, завдання, які ставилися перед військовими, «в цілому виконані».

Росія проводила операцію в Сирії з 30 вересня минулого року.

Дивіться також: В Україні Росія надалі використовує державну силу, щоб заважати Києву - Брідлав

Командувач НАТО дав Білому Дому рекомендації через атаки сепаратистів в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG