Спеціальні потреби

Уряд США виклав в Інтернет моторошне відео про наслідки вибухів піротехніки


Моторошне, але потрібне нагадування про те, як зберегти здоров'я

Комісія із безпеки споживацьких товарів (CPSC), урядова агенція США, напердодні візначення Дня Незалежності Сполучених штатів Америки, оприлюднила відео про потенційну небезпеку необережного поводження із піротехнікою та правила обережного поводження із піротехнічними засобами.

На відео манекени отримують травми різного ступеню важкості через вибухи піротехінки різного типу у безпосередній близькості до них. Так манекенам відриває кінцівки вибухами, мініатюрні ракети встромляються в обличчя, а одній з фігур вибухом потужного піротехнічного засобу начисто відриває голову. Відео супроводжується порадами про безпечну поведінку. Картинка при цьому супроводжується легкою музикою.

Святкування Дня Незалежності у США традиційно супроводжуються масовим використанням піротехнічних засобів.

Відео було відзнято у туристичному центрі Вашингтона на Націоанальній алеї, між монументом Джорджа Вашингтона та будівлею Конгресу.

Відео попередження від уряду США приголомшило багатьох користувачів соціальних мереж.

"Моторошне, але потрібне нагадування про те, як зберегти здоров'я", - коментують відео.

"Вони це роблять щороку, але цього разу музика особливо гіпнотична", - пише один із користувачів.

"Думаю, хтось добряче повеселився при створенні цього відео".

Натомість інші не оминули нагодою пожартував над долею манекенів у відео ролику.

"Мені подобаються феєрверки, але будь-ласка бережіть на ці свята своїх манкенів", - твітує один із користувачів Twitter.

Дивіться також: Американські медійники звинувачують Трампа у пропаганді насильства проти журналістів

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG