Спеціальні потреби

Клінтон і Сандерс виступили проти депортації нелегальних іммігрантів


Берні Сандерс і Гілларі Клінтон

Кандидати в президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон і Берні Сандерс сперечалися про те, хто з них є великим прихильником імміграційної реформи.

У той же час обидва кандидати пообіцяли, що не депортуватимуть нелегальних іммігрантів, які не мають кримінального минулого.

На дебатах в Маямі, які проходили в Коледжі Маямі-Дейд за кілька днів до важливих праймеріз у Флориді, Клінтон і Сандерс по черзі влаштовували рознос ведучому кандидату у республіканців Дональду Трампу за його обіцянку затримувати і депортувати з країни мільйони іммігрантів без документів.

Одним з найдраматичніших моментів вечора став виступ жінки-іммігрантки з Гватемали, яка іспанською сказала, що її чоловік був депортований, а вона залишилася в країні разом з п’ятьма дітьми.

«Суть того, що ми намагаємося робити – це возз’єднання сімей, а не їх поділ», – заявив сенатор з Вермонту Сандерс.

«Я буду робити все можливе, щоб інші родини не опинилися в такій же ситуації, що й ви, – сказала екс-держсекретар Клінтон. – Я буду абсолютно точно захищати ваших дітей, вас, і постараюся зробити так, щоб ваша сім’я знову об’єдналася».

Сандерс також скористався імміграційною тематикою, щоб піддати критиці Трампа, який закликав до депортації приблизно 11 мільйонів нелегальних іммігрантів, які перебувають в країні.

«Імміграційна реформа – предмет запеклої дискусії в цій країні. Я дуже сподіваюся, що в ході цієї дискусії ми не будемо, як Трамп і інші, звертатися до расизму, ксенофобії та нетерпимості», – сказав Сандерс.

«Його ідея раптової облави на 11 мільйонів людей в один день або одну ніч і наступного вивезення з країни – це вульгарна, абсурдна ідея, яку, сподіваюся, підтримують далеко не всі в Америці», – підкреслив Сандерс.

Дивіться також: Дати зброю Україні у перші 100 днів пообіцяв кандидат у президенти США

Дати зброю Україні у перші 100 днів пообіцяв кандидат у президенти США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

XS
SM
MD
LG