Спеціальні потреби

На Ріо-2016 українка Світоліна перемогла першу ракетку світу американку Вільямс

Еліна Світоліна та Серіна Вільямс після матчу у Ріо

Українська тенісистка Еліна Світоліна, яка дебютує на Олімпійських іграх, перемогла в третьому раунді одиночного розряду в Ріо-де-Жанейро першу ракетку світу американку Серіну Вільямс.

9 серпня Світоліна вийшла до чвертьфіналу, вигравши у фаворита в двох партіях – 6:4, 6:3.

З перемогою привітав українську теністистку президент Петро Порошенко у Twitter.

Еліна Світоліна одразу після сенсаційної перемоги над найсильнішою тенісисткою світу у третьому колі змагань Олімпійських ігор поділилася своїми враженнями з прес-службою Національного олімпійського комітету України.

«Це неймовірно!», - щиро зізналася українська спортсменка.

За її словами, вона протягом всієї зустрічі намагалася не думати про перемогу. Світоліна зазначила, що Вільямс у вівторок не показала своєї гри. Найголовніше було, сказала Еліна, боротися за коний м’яч і не боятися атакувати. «Думаю, мені це вдалося», - заявила вона.

Стосовно своєї суперниці у наступному раунді українка додає: «Петра Квітова дуже незручний суперник. Буду серйозно підходити та готуватися до чвертьфінального поєдинку».

Дивіться також: Знайомтесь "Трампономіка 101": Республіканець обіцяє радикально скоротити податки

Знайомтесь "Трампономіка 101": Республіканець обіцяє радикально скоротити податки. Відео