Спеціальні потреби

Законопроект про відлов російських шпигунів, викриття замовних вбивств проголосують у Сенаті США


Заступниця голови Комітету Сенату США з питань розвідки Даян Файнстайн.

Комітет Сенату США з питань розвідки вніс до законопроекту про витрати на розвідку на 2017-й рік плани відновлення роботи спеціальної групи, покликаної викривати російських шпигунів та профінансовані Росією вбивства. Законопроект пройшов голосування у Комітеті і має постати перед Сенатом США. Увагу на це звертає популярне американське видання Buzzfeed.

"Спеціальна група, члени якої мають призначатись президентом США та включати представників розвідслужб, Державного департаменту США та кількох інших урядових служб, має також розслідувати законспіровані організації, пов'язані із Москвою, "приховане мовлення та маніпуляції ЗМІ" і таємне фінансування, здійснюване з Росії", - розповідають у виданні.

Подібний спеціальний міжурядовий комітет існував під час «холодної війни» під назвою "Робоча група з питань активних заходів".

Законопроект також вимагає, щоб ФБР розслідувало всі запити російських дипломатів у США щодо подорожей на відстань у понад 50 миль від офіційного місця дипломатичної роботи, щоб переконатись у тому, що дипломати сумлінно повідомляють Держдеп про свої поїздки.

Дивіться також: Названо реформи, які вже здатен відчути кожен українець - інтерв'ю заступниці Кубіва. Відео

Названо реформи, які вже здатен відчути кожен українець - інтерв'ю заступниці Кубіва. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:03 0:00

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG