Спеціальні потреби

Смертність від COVID-19 у США знизилася до рівня березня 2020-го, але країна може не досягнути поставленої Байденом цілі


Кількість померлих від COVID-19 в США вперше з березня 2020 року опустилася нижче 300 на день.

Тим часом, кампанія зі щеплення перетнула іще одну обнадійливу позначку: 150 мільйонів американців - це 45% населення країни - повністю вакциновані, повідомили Центри з контролю і профілактики захворювань США (CDC).

В урядовій службі також повідомили, що 57% дорослих у віці від 18 років отримали щонайменше одну дозу щеплення від коронавірусу. Рівень імунізації серед людей, старших за 65 років, перевищує 80%, а у віковій групі 18-29 років - лише 38%, що є найнижчим показником.

За даними CDC, торік коронавірус став третьою основною причиною смертей у країні, поступившись серцево-судинним і онкологічним захворюванням.

Тепер більше американців помирають щодня від нещасних випадків, хронічних захворювань нижніх дихальних шляхів, інсультів або хвороби Альцгеймера, ніж від COVID-19, повідомляє влада.

Водночас, в уряді США висловлюють занепокоєння з приводу зниження темпів вакцинації.

"Тижневі показники рівня вакцинації знизились серед дорослих людей молодлого віку та сповільнились для всіх вікових груп в останні тижні. Необхідні зусилля, щоб покращити охоплення вакцинації для всіх вікових груп, особливо молоді, яка щеплюється менш активно", - наголосили в урядовій службі.

Як повідомляє журналістка каналу CNN Кайтлан Коллінз, очікується, що Сполучені Штати не досягнуть раніше поставленої Джо Байденом мети досягти часткової вакцинації 70% дорослого населення до Дня незалежності США 4-го липня.

За статистикою, від коронавірусу у США померло понад 600 тисяч осіб. У світі цей показник наближається до 3,9 мільйонів, хоча вважається, що справжні цифри - набагато вищі.

У статті використано матеріали: Associated Press.

Дивіться також: ВМС США підірвало вибухівку поблизу 100 000-тонного авіаносця USS Джеральд Форд

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG