Спеціальні потреби

«Дайте нам ядерну зброю», каже південнокорейський політик


Американсько-південнокорейські військові навчання

Південнокорейський політик Хон Джун Пхе заявив, що ядерний баланс з Північною Кореєю може запобігти збройному конфлікту з КНДР. Під час виступу в Національному клубі преси у Вашингтоні, цей політик, який на президентських виборах у квітні цього року зайняв друге місце й нині очолює консервативну опозтційну Партію свободи, попросив США дати його країні ядерну зброю.

Він твердив, що Сполучені Штати повинні знов розгорнути в його країні тактичну ядерну зброю. Протягом «холодної війни» на території Південної Кореї була розгорнута ядерна зброя, але її усунуто після розвалу Радянського Союзу. Він посилався на приклад суперницьких країн: Пакистану та Індії, які мають ядерну зброю, і їм вдається уникнути нищівного ядерного конфлікту.

Як пише консервативне видання The Weekly Standart, південнокорейський політик мав зустрічі з представниками Державного парламенту і лідерами Конгресу, серед іншого з Полом Раяном. Якщо американські офіційні особи прихильно ставились до цієї ідеї, то вони таки намагалися уникати цієї теми.

Нинішній президент Південної Кореї Мун Чже Ін намагається покращити відносини з північним сусідом.

Хон Джун Пхе вказує, що близько 70% південних корейців підтримують пропозицію про розгорнення американської ядерної зброї на своїй території. Його партія розпочала навіть збирати підписи на підтримку цієї пропозщиції. Дотепер її підтримало приблизно 5 мільйонів людей. Він також висловив підтримку президенту Дональду Трампу щодо Північної Кореї. Водночас він заявив, якщо США відмовляться розгорнути свою ядерну зброю в Південній Кореї, тоді Сеул може розпочати працю над виготовленням своєї ядерної зброї.

Дивіться також: Що спровокувало опіоїдну епідемію у США?

Що спровокувало опіоїдну епідемію у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

XS
SM
MD
LG