Спеціальні потреби

Українці готові допомогти США викривати фейкові новини


Приклади заголовків фейкових новин

Досвід українського проекту Stop Fake, який вже тривалий час займається моніторингом, перевіркою та викриттям російської пропаганди, може бути корисним для США. Про це заявив спів-засновник проекту, директор Могилянської школи журналістики Євген Федченко, коментуючи перебіг сенатських слухань з приводу російського втручання у вибори у США.

"Досвід Stop Fake може бути корисним для США", - відзначив Федченко у Twitter.

У ході сенатських слухань з приводу втручання Росії у вибори у США Директор національної розвідки США (Director on National Intelligence) Джеймс Клеппер наголосив, що хакерські атаки були лише частиною комплексного російського втручання у вибори у США, який також включав фейкові новини.

Колишній претендент на посаду віце-президента США у Гілларі Клінтон Тім Кейн також відзначив у ході слухань, що фейкові новини мали вплив на вибори у США, активно поширювались і не завжди привертали увагу ЗМІ.

У США активно звучать заклики до уряду країни відігравати провідну роль у спростуванні фейкових новин, які походять від недружніх до Америки сил.

Дивіться також: Трамп продовжує «воювати» з американською розвідкою з приводу причетності росіян до хакерських атак

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG