Спеціальні потреби

Після тривожного початку року, Трамп збирає республіканців на стратегічну нараду

  • Голос Америки

Посварившись зі своїм колишнім головним стратегом Стівом Бенноном через його інтерв’ю для книжки про Білий дім, президент США Дональд Трамп планує провести два дні з керівниками Республіканської партії, щоб окреслити законодавчі пріоритети на рік і обговорити стратегію перед виборами до Конгресу.

До резиденції президента в Кемп-Девіді, серед інших, планують прибути cпікер Палати представників США Пол Раян та лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнелл, повідомляє Reuters.

Першою законодавчою перемогою Трампа стало затвердження податкового законодавства в грудні, чого тривалий час добивалась його партія та прихильники.

Серед інших пріоритетів Трампа є стратегія з інфраструктури та реформи системи соціального забезпечення та імміграційного законодавства.

Всі 435 членів Конгресу та третина зі 100 членів Сенату підуть на перевибори, і перемога демократів на таких виборах може заморозити втілення законодавчих планів Трампа.

Координатор республіканців в Сенаті Джон Корнін наголосив, що нарада цими вихідними допоможе законодавцям та адміністрації узгодити пріоритети.

"Ця адміністрація прийшла на посади, можливо, не знаючи напевне, що вони виграють вибори і трохи відставала в плані підготовки. Зараз, гадаю, вони визнали, що така координація є справді важливою для того, щоб досягти результату", - заявив він.

"Я з нетерпінням очікую на це обговорення і узгодження пріоритетів між нами та президентом", - додав Корнін.

Дивіться також: Час-Тайм. Російських олігархів охопила паніка через санкції - Фрід

Facebook Forum

Інше за темою

XS
SM
MD
LG