Спеціальні потреби

Син мільярдера Пінчука очолює команду з України, яка розчищає будинки Г’юстона після стихії – Forbes


Українські працівники компанії Interpipe, виробника сталевих труб для буріння нафтових родовищ, допомагають розчищати будинки в американському Г’юстоні, що постраждали від повені після урагану «Гарві». З командою українців зустрівся журналіст видання Forbes Крістофер Гелмен. За його словами, вони побували в 20 домах протягом 10 днів, і скоро їх замінить нова група людей, які приїдуть з України. Українців організовує благодійна релігійна група Samaritan’s Purse, пише Forbes.

«Я їх називаю «мої українці», – розповіла Дженні Велш, координатор команди, журналісту. – Люди постійно запитують, чому вони тут. Вони не можуть у це повірити. Якби у мене не було моїх українців, це зайняло б багато часу».

​Волонтери «Інтерпайп» зобов’язалися принаймні протягом місяця допомагати ремонтувати дахи, розчищати уламки, в тому числі гіпсокартон, підлоги та прилади, і проводити невеличкі ремонтні роботи в затоплених будинках у Г’юстоні та навколишній території, йдеться в статті.

«Це дуже приємне почуття – бути в змозі давати, – поділився з Forbes 26-річний Роман Пінчук. – Я хотів допомогти. Як компанія і як сім'я». Його батько, Віктор Пінчук (чиї статки, за оцінками, становлять 1,1 мільярда доларів), володіє контрольним пакетом акцій Interpipe. Батько його матері – колишній президент України Леонід Кучма.

Роман працює пліч-о-пліч зі своїми колегами, зокрема Деніелом Велком, президентом північноамериканського відділення Interpipe. Незважаючи на те, що компанія продовжує діяльність у Г’юстоні вже 15 років, «Інтерпайп» залишається малим гравцем у сфері нафтопроводів, оскільки в Техасі нафтові послуги залишаються переважно в руках мережі Good Ol 'Boy, (близьке коло впливових гравців, які контролюють доступ на ринок - ГА) інформує видання.

«Ми розуміємо, що ми аутсайдери. Нам доводиться надриватися, щоб догодити нашим клієнтам», – поділився із журналістом Велк, який напередодні супроводжував Пінчука, щоб він отримав щеплення від правця після того, як забив собі цвях.

Координатор програми Samaritan’s Purse Дженні Велш зазначає, що цього тижня їхня місія змістилася з очищення пошкоджених будинків до їх відбудови – виявляється, що українці вправні в цьому також, підсумовує Forbes.

Дивіться також: Український священик допомагає постраждалим оговтатися від наслідків урагану "Гарві"

Український священик допомагає постраждалим оговтатися від наслідків урагану "Гарві". Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG