Спеціальні потреби

Єгипет і Туреччина піддають критиці президента Башара аль-Асада


Президент Єгипту Мохамед Мурсі заявив, що сирійський лідер Башар аль-Асад мусть навчитися з «недавньої історії» і подати у відставку перед тим, як буде надто пізно, тоді як прем’єр-міністр Туреччини сказав, що Сирія стала «терористичною країною», яка здійснює масові вбивства проти власного народу.

Президент Єгипту Мурсі сказав у середу на нарадах Ліги арабських держав у Каїрі, що розв’язка кризи є відповідальністю арабів, повторюючи заклик до сирійського уряду подати у відставку. Він додав, що в Сирії прийшов час на зміну, а не втрату часу розмовами про реформи».

Мурсі також сказав, що Єгипет запропонував зустріч представників чотирьох країн регіону для обміркування кризи в Сирії. До цієї групи входять Туреччина, Саудівська Аравія, Іран та Єгипет.

В окремій заяві прем’єр-міністр Реджеп Таїп Ердоган висловив незадоволення з приводу відсутності міжнародної згоди щодо хаосу в Сирії. Він сказав на напрадах правлячої партії в Анкарі, що Туреччина «не має приємності залишатися байдужою» до того, що відбувається в Сирії.
XS
SM
MD
LG