Спеціальні потреби

Брагімі: уряд Сирії і деякі повстанці погодились на припинення вогню


Міжнародний посланник Лахдар Брагімі заявив, що сирійський уряд і деякі повстанські угруповання, що виступають проти президента Башара аль-Асада, погодилися на припинення вогню протягом мусульманського свята Ід аль-Адха, яке розпочинається в четвер.

Посланник ООН і Ліги арабських держав з питань Сирії заявив у середу репортерам у Каїрі, що він надіється, що багатоденне припинення вогню могло б довести до довшого перемир’я як частини політичного процесу.

Міністерство закордонних справ Сирії повідомило, що воно й далі обміркову справу припинення вогню і остаточне рішення винесе в четвер.

Тимчасом генеральний секретар ООН з миротворчих операцій Ерв Ладсу заявив у понеділок , що він готується до прибуття до Сирії сил для втримання миру, якщо закріпиться припинення вогню.

Один з високопоставлених російських генералів повідомив, що сирійські повстанці придбали портативні ракети земля-повітря, включно з моделями американського виробництва.

За повідомленням російського агентства новин Інтерфакс, начальник генерального штабу генерал Микола Макаров заявив, що портативні ракетні системи були виготовлені в різних країнах, але ще треба встановити, хто постачив їх повстанцям.
XS
SM
MD
LG