Спеціальні потреби

ООН: уже мільйон сирійських біженців


Організація Об’єднаних Націй повідомила, що кількість сирійців, які стали біженцями в результаті дворічного конфлікту в країні, досягла одного мільйона, тоді як мілйьни інших були змушені покинути свої домівки і шукати притули в інших районах країни. Найновіші дані щодо цього подало у середу Управління ООН з питань біженців. Голова управління Антоніу Ґутерріш заявив, що Сирія сповзає у повномасштабну катастрофу.

Більшість сирійських біженців утекла до Лівану, Йорданії, Туреччини, Іраку та Єгипту, уряди яких докладають великих зусиль, щоб забезпечити їх найнеобхідніші потреби.

Представниця верховного комісара з питань біженців Сибелія Вілкес заявила Голосу Америки, що багато біженців прибуло без найнеобхідніших речей та що темп боїв в країні швидший, ніж того можна було сподіватися.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців повідомило, що воно отримало лише чверть усіх фондів, які необхідні для ведення гуманітарних операцій.

Тимчасом державний секретар США Джон Керрі висловив упевненість, що зброя, яку надсилають інші країни, щоб помогти сирійським повстанцям, потрапляє до «відповідних людей», а не до ісламських екстремістів.
XS
SM
MD
LG