Спеціальні потреби

Керрі зустрівся з британським прем’єр-міністром


Державний секретар США Джон Керрі в понеділок провів зустріч з прем'єр-міністром Великобританії Дейвидом Камероном і міністром закордонних справ Вільямом Гейґом.

У ході свого першого закордонного турне в якості глави американської дипломатії, Керрі також відвідає Німеччину, Францію, Італію, Туреччину, Єгипет, Саудівську Аравію, Об'єднані Арабські Емірати і Катар.

У Державному департаменті повідомили, що однією з ключових тем його зустрічей з представниками держав буде Сирія. Сам Керрі називає свою поїздку «турне слухання». Він також планує зустрітися з керівництвом сирійської опозиційної коаліції.

Очікується, що в Берліні він зустрінеться зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим. Вашингтон і Москва займають різну позицію щодо вирішення сирійської проблеми, а відносини між двома державами ускладнилися у зв'язку з планами США щодо розміщення системи протиракетної оборони в Європі.

Держдепартамент повідомив, що в Парижі Керрі обговорить питання співпраці Вашингтона з Францією та іншими країнами в справі стабілізації ситуації в Малі - західноафриканській країні, яка страждає від дій ісламських бойовиків.

На Близькому Сході Керрі зустрінеться з керівництвом Ліги арабських держав для обговорення проблем, що стоять перед регіоном і для пошуку консенсусу щодо шляхів їх вирішення.
XS
SM
MD
LG