Спеціальні потреби

Сили сирійської опозиції захопили важливе місто


Згідно з повідомленнями, сили сирійської опозиції взяли під свій контроль північне місто стратегічного значення Саракіб. Воно зокрема важливе для урядових військ, які ведуть запеклу кампанію проти повстанців у місті Алеппо.

Як повідомляє правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights, війська президента Башара аль-Асада повністю залишили місто Саракіб, де збігаються головні дороги з Дамаска до Алеппо і Середземного моря.

Активісти кажуть, що в четвер в атаках на урядові контрольно-пропускні пункти у районі загинуло щонайменше 28 солдатів. Незабаром після атак у четвер на комп’ютерній сторінці YouTube почали поширюватись відеозаписи, на яких показано, які сирійські повстанці розстрілюють захоплених у полон солдатів. Вбивства, за всіма ознаками, сталися після того, як солдати здалися.

Відеозаписи не можуть бути підтверджені з незалежних джерел, але вони вже викликають обурення серед міжнародних організацій прав людини

Організація Об’єднаних Націй заявила, що відео, як здається, є доказом воєнних злочинів. Правозахисні організації, включно з Міжнародною амністією, осудили ймовірну атаку.
XS
SM
MD
LG