Спеціальні потреби

Асад не виключає можливості атаки з боку США


Башар аль-Асад
Президент Сирії Башар аль-Асад заявив, що він не виключає можливості військової операції США проти його країни, незважаючи на те, що безпосередню загрозу вдалося запобігти, коли він погодився відмовитися від своїх арсеналів хімічної зброї.

В інтерв'ю державній телекомпанії Венесуели Telesur Асад заявив, що його уряд залишається відданим виконанню умов американсько-російської угоді, в справі якої Рада Безпеки ООН опрацьовує резолюцію.

Асад зазначив, що він не бачить жодних «серйозних перешкод» до втілення плану в життя. Проте він висловив побоювання, що бойовики-терористи, які воюють у Сирії, постараються заблокувати доступ інспекторів ООН, які, як очікується, приїдуть у країну для охорони об'єктів, де зберігаються арсенали сирійського хімічної зброї

Сторони домовилися щодо передачі запасів хімзброї під міжнародний контроль після того, як США пригрозили здійснити авіаудари по Сирії у відповідь на здійснення урядом атаки із викорситанням отруйного газу 21 серпня під Дамаском, внаслідок якої загинули сотні людей.

США відклали військове втручання після того, як Асад прийняв американсько-російський план. Проте сирійський лідер сказав Telesur, що агресія з боку США завжди існує, чи то з приводу хімічної зброї чи в справі чогось іншого.

Асад зробив таку заяву в середу саме в той день коли до Сирії повернулися інспектори ООН з хімічної зброї.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG