Спеціальні потреби

Щоб не пустити "друга Путіна" у держсекретарі США достатньо буде кількох сенаторів...


Рекс Тіллерсон, виконавчий директор ExxonMobil, запропонований Трампом у держсекретарі США.
Чи зірвуть налаштовані проти Росії сенатори призначення Тіллерсона державним секретарем США?
Пол Сонне, журналіст

Для того щоб кандидатура Рекса Тіллерсона, якого називають близьким до Москви, не пройшла схвалення у Сенаті США за певних умов буде достаньо трьох голосів сенаторів. На це звертає увагу журналіст впливового видання The Wall Street Journal Пол Сонне у Twitter.

"Чи зірвуть налаштовані проти Росії сенатори призначення Тіллерсона державним секретарем США? Потенційно для цього необхідна незгода лише 3 республіканських сенаторів", - твітує Сонне.

Кандидатура Тіллерсона, який не приховує своїх близьких стосунків із Путіним, потребує затвердження у Сенаті, де за наслідками останніх виборів Республіканська партія матиме більшість : 52 сенатори проти 48 у Демократичної партії.

Республіканська партія матиме більшість : 52 сенатори проти 48 у Демократичної партії
Баланс сил у Сенаті

"Таким чином адміністрація Трампа може покладатись на дуже маленьку більшість у Сенаті, у випадку, якщо демократи вирішать блокувати будь-яку кандидатуру від Трампа. За таких умов шанси будь-якого кандидата на затвердження серйозно зменшуватимуться, якщо якісь сенатори-республіканці відмовлять йому у підтримці. Хоча подібне дуже рідко відбуваєтья на початку президентського терміну новообраного лідера держави", - пише видання.

Свої зауваження щодо кандидатури Тіллерсона вже висловили ряд впливових сенаторів-республіканців: Джон Маккейн, Марко Рубіо та Ліндсі Ґрем.

Дивіться також: Колегія виборників попросила про брифінг щодо російського втручання у вибори перед їх остаточним голосуванням

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

Відео дня

XS
SM
MD
LG