Спеціальні потреби

Трамп залишить в силі торговельні мита стосовно Китаю


Президент США Дональд Трамп

Президент Дональд Трамп заявив, що переговори стосовно торговельної угоди з Китаєм добре просуваються. Наступний раунд торговельних переговорів між двома країнами відбудеться в Китаї наступного тижня.

Трамп так прокоментував можливість усунення митних тарифів, за проваджених США у рамках так званої "торговельної війни" з Китаєм: "Не йдеться про їх скасування. Ми говоримо про те, щоб вони залишались діяти достатній період часу, адже ми маємо переконатись, що угоди досягнуто", - наголосив він.

Фондові ринки відреагували падінням на заяву Трампа про те, що мита на китайський імпорт залишаться, повідомляє NBC.

Лідери Європейського Союзу готуються до саміту з Китаєм і проводять засідання 20 березня, щоб скоординувати позиції перед самітом, що відбудеться 9 квітня.

"Ми готові запропонувати Китаю дуже всеохоплюючу співпрацю в багатьох сферах", - заявив посадовець, який займається підготовкою зустрічі керівників ЄС в коментарі Reuters.

Керівники ЄС готові укласти "амбітну" інвестиційну угоду між ЄС та Китаєм в 2020 році і, що лідери установ ЄС прямо будуть долучені до переговорів, щоб прискорити процес.

Дивіться також: Джордж Кент: Сполучені Штати не приймуть нічого менше, ніж повне відновлення територіальної цілісності України. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG