Спеціальні потреби

Трамп може видати указ про заборону виселень, припинити збір федерального податку на заробітну плату


Дональд Трамп

Президент Дональд Трамп заявив, що він розглядає можливість видання указу про припинення виселень і припинення збору податку на заробітну плату. Ці кроки можуть стати частиною заходів президента на підтримку американців, які найбільше потерпіли від економічних наслідків пандемії коронавірусу.

На переговорах про пакет допомоги в зв'язку з коронавірусом, які йдуть на Капітолійському пагорбі, поки не видно значного прогресу.

«Я можу це зробити, якщо захочу, а я хочу це зробити. Не хочу, щоб людей виселяли», - заявив Трамп журналістам на прес-конференції, коли його попросили прокоментувати пропозицію, висловлену ним раніше в той же день, що він може вжити заходів в односторонньому порядку, щоб призупинити виселення.

Трамп зазначив, що ті, кого виселяють з житла, часто йдуть в притулки, де коронавірус може з легкістю поширюватися через скупчення людей.

«Їх агресивно викидають. Це не їх вина. Це не їх вина. Це вина Китаю », - сказав Трамп, продовжуючи звинувачувати Китай, де зародився вірус, в заподіянні того болю, яку відчувають американці.

Трамп також заявив, що він може в односторонньому порядку (на деякий термін - прим. ГА) припинити збір федерального податку на заробітну плату американців. Такий крок називають альтернативою "ковідним виплатам" американцям щодо яких Республіканська та Демократична партія, як видається, не можуть досягнути згоди.

«Я можу зробити це за допомогою указу, так що ми будемо це обговорювати», - сказав Трамп.

Критики відзначають, що навіть у випадку, якби адміністрація США ухвалила відповідний крок, вона не зможе забезпечити повернення коштів американцям. У США податок на заробітну платню утримується із заробітної платні роботодавцем, який і передає кошти до Податкової служби США.

"Загалом роботодавці мають утримувати федеральний податок на заробітну платню із заробітної платні працівника", - відзначає сайт Податкової служби США.

Даніель Хемель, професор Чиказького університету розповів виданню Politico, що Мінфін США, схоже, не має інструментів, щоб наказати компаніям, які утримують податки на заробітну платню, переказували ці кошти своїм працівникам. Пропонований крок, вважає Хемель, "лише дає роботодавцям додаткові кошти і не передає їх до рук працівників".

Дивіться також: У російських містах пройшли акції на підтримку протестів в Хабаровську

У російських містах пройшли акції на підтримку протестів в Хабаровську. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG