Спеціальні потреби

Президент США "ганяє" особисту охорону купувати йому їжу у "МакДональдсі" біля Білого дому - колишній охоронець


Кіт Шиллер, ліворуч, нещодавно залишив роботу у Білому домі.
На сніданок президент США часто замовляв Макмаффін з яйцем, а ввечері Трамп міг замовити два чізбургери і велику порцію картоплі фрі

Колишній охоронець президента США Дональда Трампа, Кіт Шиллер, який нещодавно залишив роботу через незадоволення умовами праці, розповів американському виданню Politico, що неодноразово ходив до ресторану швидкого харчування "Макдональдс" неподалік Білого дому, коли штатні кухарі не могли задовольнити смак президента.

Улюбленими стравами "Макдональдс" Трампа були чізбургер (без солоних огірків з додатковим кетчупом) та яблучний пиріг. Шиллер працював з Трампом з 1999-го року, але залишив роботу у вересні на тлі повідомлень про його незадоволення заробітною платою та обмеженням доступу до президента.

На сніданок президент США часто замовляв Макмаффін з яйцем, а ввечері Трамп міг замовити два чізбургери і велику порцію картоплі фрі.

"Макдональдс" до якого ходив по їжу для першої особи США Шиллер, знаходиться буквально за кілька кварталів від Білого дому.

Дивіться також: "Райські папери": міністр торгівлі США має інвестиції у компанії, яка веде бізнес із зятем Путіна і друзями його родини

XS
SM
MD
LG